04:28 19 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

UPDATE Suspansul continuă în meciul dintre Polonia și Portugalia, din cadrul EURO 2016

30 Jun, 2016 23:08 2313 Marime text
Prima repiză a meciului Polonia - Portugalia s-a terminat la egalitate, cu scorul de 1-1 la pauză.

Meciul se dispută în această seară pe Stade Velodrome din Marsilia, în sferturile de finală ale EURO 2016.

Cea care a deschis scorul în această seară a fost formația Poloniei, când a înscris în minutul 2 jucătorul Robert Lewandowski, însă Portugalia nu s-a lăsat mai prejos marcând în minutul 33 un gol prin Renato Sanches.

UPDATE, ora 23.59:

După cele 90 de minute de joc regulamentare, scorul a rămas de 1-1. În aceste momente se joacă reprizele de prelungiri. Dacă în acest timp rămâne egalitate între echipe s va trece la loviturile de departajare.