Ziua Dobrogei, 139 ani
14 noiembrie 1878 - 14 noiembrie 2017
08:07 20 11 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Ce rezultate s-au obţinut la Campionatul Judeţean de Arte Marţiale de Contact de la Constanţa

ro

27 Mar, 2017 11:14 2362 Marime text
Duminică 26.03.2017, la Sala „Tomis” din Constanţa, s-a desfăşurat Campionatul Judeţean de Arte Marţiale de Contact, la disciplinele sportive Kung-Fu şi Karate „Kyokushin”. La campionat au participat 142 de sportivi, 85 la Kung-Fu şi 57 la Karate. Rezultatele sunt următoarele:
 
I.LA KUNG-FU
1. PROBA „TUISHOU” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG


1.SANDU MARIUS                                            CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.IUSEIN TANIOR                                              CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PODARU GEORGE ALEXANDRU                   CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IACOBLEV COSMIN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG
1.BOCAI TUDOR                                               CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.MACSIM MARIUS                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PĂDURARU CRISTIAN                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PANĂ ANDREI                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN

1.SANDU ROBERT GABRIEL                             CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.MANGALAGIU DANIEL                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TUZLARU PAUL                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CUŢCAN GABRIEL                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

4.COPII 12-13 ANI -55 KG

1.BOCAI VLAD                                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.BOCĂNEŢ FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.HAGI-CHERIM SELIM                         CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

5.COPII 10-11 ANI -30 KG

1.GURICĂ RAREŞ                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CIOROIU DARIUS CRISTIAN                           CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.GEORGESCU DANIEL                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SULICĂ BOGDAN IUSTIN                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

6.COPII 10-11 ANI -35 KG

1.BRAŞOVEANU ANDREI ALEXANDRU            CSU NEPTUN CONSTANŢA
2.CHISTOL ERIK NICOLAE                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.PANAIT ANDREI                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

7.COPII 10-11 ANI +35 KG

1.RUSU ALIN                                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA           
2.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CHENARU FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TĂUŢESCU ANTONIO                         CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI

8.COPII 8-9 ANI -25 KG

1.SIN BOGDAN IULIAN                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.ANEI TIBERIU IONUŢ                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.APOSTOL ŞTEFAN                                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

9.COPII 8-9 ANI -35 KG

1.FECHET RADU                                              CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.CHISOI ANTONIO                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CARAŞ DAVID MIHAI                                     CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI 

10.COPII 8-9 ANI -35 KG

1.PERPELEA ALBERT MARIO                           CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.SCORŢANU ALESSANDRO                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.TIPA ALEXANDRU ANDREI                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI

11.COPII 8-9 ANI +35 KG

1.STATE ALEXANDRU                                      CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALEXE SEBASTIAN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

12.COPII 6-7 ANI -25 KG

1.RĂSĂUŢEANU ILIE                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.OMOCEA RAREŞ                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ROMILĂ SERGIU                                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI                                       13.COPII 6-7 ANI +25 KG
1.HAGI-CHERIM ZAFER                                    CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CIOCOIU IONUŢ                                              CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ALBU ANDREI                                                CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
 
FEMININ
            14.COPII 6-7 ANI -25 KG


1.DUMITRACHE MARIA                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE ELENA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

15.COPII 8-9 ANI -30 KG

1.PANAIT VALENTINA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA                                           CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA                              CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

16.COPII 8-9 ANI +30 KG

1.CHISOI ANA                                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU CARMEN ALEXANDRA                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NEDELCU TEODORA DIANA                          CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NITULESCU ARIANA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

17.COPII 11-12ANI +35 KG

1.ENCICĂ ELIZA                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA                     CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MARINCIU ALEXIA ANDREEA                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

18. + 16 ANI, OPEN KG

1.DELIORGA DENISA MIHAELA                        CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.NIŢULESCU CRISTINA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.OCOLIŞAN MIHAELA LAURA                          CS NOUA GENERATIE MANGALIA
 
2. PROBA „LIGHT-FIGHTING SANDA” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG


1.IUSEIN TANIOR                                              CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU MARIUS                                            CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.IACOBLEV COSMIN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG

1.BOCAI TUDOR                                               CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.PANĂ ANDREI                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.MACSIM MARIUS                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PĂDURARU CRISTIAN                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN

1.MANGALAGIU DANIEL                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SANDU ROBERT GABRIEL                             CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
3.TUZLARU PAUL                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CUŢCAN GABRIEL                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

4.COPII 12-13 ANI -55 KG

1.BOCAI VLAD                                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.HAGI-CHERIM SELIM                         CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.BOCĂNEŢ FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

5.COPII 10-11 ANI -30 KG

1.GEORGESCU DANIEL                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CIOROIU DARIUS CRISTIAN                           CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.SULICĂ BOGDAN IUSTIN                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CHIRIAC ANDREI LUCIAN                               CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

6.COPII 10-11 ANI -35 KG

1.PANAIT ANDREI                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.GURICĂ RAREŞ                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CHISTOL ERIK NICOLAE                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

7.COPII 10-11 ANI +35 KG

1.TĂUŢESCU ANTONIO                         CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.RUSU ALIN                                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CHENARU FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

 8.COPII 8-9 ANI -25 KG

1.ANEI TIBERIU IONUŢ                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.APOSTOL ŞTEFAN                                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.SIN BOGDAN IULIAN                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

9.COPII 8-9 ANI -30 KG

1.PERPELEA ALBERT MARIO                           CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CHISOI ANTONIO                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TIPA ALEXANDRU ANDREI                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.FECHET RADU                                              CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

10.COPII 8-9 ANI -40 KG

1.ALEXE SEBASTIAN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SCORŢANU ALESSANDRO                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.CARAŞ DAVID MIHAI                                     CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI 

11.COPII 8-9 ANI -45 KG

1.STATE ALEXANDRU                                      CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

12.COPII 6-7 ANI -30 KG

1.RĂSĂUŢEANU ILIE                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALBU ANDREI                                                CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.OMOCEA RAREŞ                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.HAGI-CHERIM ZAFER                                    CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
 
FEMININ
            13.COPII 6-7 ANI -25 KG


1.DUMITRACHE MARIA                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE ELENA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

14.COPII 8-9 ANI -25 KG

1.PANAIT VALENTINA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA                                           CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA                              CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

15.COPII 8-9 ANI +30 KG

1.CHISOI ANA                                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.NITULESCU ARIANA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU CARMEN ALEXANDRA                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.NEDELCU TEODORA DIANA                          CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

16.COPII 12-13ANI +55 KG

1.DELIORGA DENISA MIHAELA
1.ENCICĂ ELIZA                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA                     CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MARINCIU ALEXIA ANDREEA                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

18. + 16 ANI, OPEN KG

1.NIŢULESCU CRISTINA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA                     CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
          
3. PROBA „ERJIE-GUN FIGHT” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.SENIORI +18 ANI OPEN KG


1.SANDU MARIUS                                            CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.IACOBLEV COSMIN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.IUSEIN TANIOR                                              CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PODARU GEORGE ALEXANDRU                   CSU NEPTUN CONSTANŢA
 
2.JUNIORI 16-17 ANI OPEN KG

1.PĂDURARU CRISTIAN                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BOCAI TUDOR                                               CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
3.MACSIM MARIUS                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.PANĂ ANDREI                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

3.CADEŢI 14-15 ANI OPEN

1.MANGALAGIU DANIEL                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CUŢCAN GABRIEL                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.TUZLARU PAUL                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU ROBERT GABRIEL                             CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

4.COPII 12-13 ANI -55 KG

1.BOCAI VLAD                                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA
2.HAGI-CHERIM SELIM                         CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.BOCĂNEŢ FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

5.COPII 10-11 ANI -30 KG

1.GURICĂ RAREŞ                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CHIRIAC ANDREI LUCIAN                               CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.CIOROIU DARIUS CRISTIAN                           CS SHAOLIN CALLATIS MANGALIA
3.GEORGESCU DANIEL                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

6.COPII 10-11 ANI -35 KG

1.PANAIT ANDREI                                             CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.CHISTOL ERIK NICOLAE                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.MIRON MARIO CRISTIAN                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

7.COPII 10-11 ANI +35 KG

1.RUSU ALIN                                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA           
2.CHENARU FLORIN                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.KIRMIZIGUL ISMAIL YUSUF                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

 8.COPII 8-9 ANI -25 KG

1.ANEI TIBERIU IONUŢ                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.APOSTOL ŞTEFAN                                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.SIN BOGDAN IULIAN                                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

9.COPII 8-9 ANI -30 KG

1.CHISOI ANTONIO                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.FECHET RADU                                              CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

10.COPII 8-9 ANI -35 KG

1.STATE ALEXANDRU                                      CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.ALEXE SEBASTIAN                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SCORŢANU ALESSANDRO                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
3.LUNGU IUSTINIAN IONUŢ                                CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

11.COPII 6-7 ANI -25 KG

1.RĂSĂUŢEANU ILIE                                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.OMOCEA RAREŞ                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ROMILĂ SERGIU                                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI                                       12.COPII 6-7 ANI +25 KG
1.HAGI-CHERIM ZAFER                                    CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CIOCOIU IONUŢ                                              CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.ALBU ANDREI                                                CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
 
FEMININ
            13.COPII 6-7 ANI -25 KG


1.DUMITRACHE ELENA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DUMITRACHE MARIA                         CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.CRĂESCU SOFIA IRINA                                  CS MAREA NEAGRA CONSTANTA

14.COPII 8-9 ANI -30 KG

1.PANAIT VALENTINA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.SAGĂU ROXANA                                           CSU NEPTUN CONSTANŢA
3.IRIMIA LAVINIA ANDREEA                              CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.TIMOFTE DELIA ANDREEA                            CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

15.COPII 8-9 ANI +30 KG

1.NEDELCU TEODORA DIANA                          CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.CHISOI ANA                                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
3.SANDU CARMEN ALEXANDRA                      CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA

16.COPII 8-9 ANI +35 KG

1.MARINCIU ALEXIA ANDREEA                        CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
2.NITULESCU ARIANA                                       CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

17.COPII 11-12 ANI +35 KG

1.NIŢULESCU CRISTINA                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.VÎRDOL RUXANDRA TEODORA                     CS SILVER SAMURAI MEDGIDIA
3.ENCICĂ ELIZA                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
 
4. PROBA „TOTAL-CONTACT FIGHTING” INDIVIDUAL
MASCULIN
1.COPII 8-9 ANI -30 KG


1.CHERAMETLI ALEXANDRU                            CS SALAMANDRA CONSTANTA
2.CHISOI ANTONIO                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

2.COPII 8-9 ANI -35 KG

1.MITREANGA ROBERT                                    CS SALAMANDRA CONSTANTA
2.CARŞ DAVID MIHAI                                       CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI

3.COPII 8-9 ANI -40 KG

1.DRĂGOI ANDREI                                           CS AGIGEA
2.SCORŢANU ALESSANDRO                            CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI

4.COPII 10-11 ANI -30 KG

1.GEORGESCU DANIEL                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BRUMĂ COSMIN                                            CS KERU KENTO CONSTANTA

5.COPII 10-11 ANI -40 KG

1.STOIAN NICHOLAS                                        CS KERU KENTO CONSTANTA
2.TĂUŢESCU ANTONIO                         CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI

6.COPII 10-11 ANI -35 KG

1.PARASCHIV TEODOR                                    CS KERU KENTO CONSTANTA
2. GURICĂ RAREŞ                                            CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

7.CADEŢI 14-15 ANI -55 KG

1.PARASCHIV ANDREI                                     CS KERU KENTO CONSTANTA
2.DRĂGOI ALEXANDRU                                    CS AGIGEA

8.CADEŢI 14-15 ANI -65 KG

1.MINOIU GEORGIAN                                        CS KERU KENTO CONSTANTA
2.MANGALAGIU DANIEL                                   CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

9.JUNIORI 16-17 ANI -85 KG

1.GAVRIL LAURENŢIU                                       CS KERU KENTO CONSTANTA
2.PĂDURARU CRISTIAN                                    CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

10.SENIORI +18 ANI -70 KG

1.SANDU MARIUS                                            CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.BENCIU ADRIAN                                            CS KERU KENTO CONSTANTA
3.BARTALOŞ CIPRIAN                                      CS SALAMANDRA CONSTANTA

11.SENIORI +18 ANI -80 KG

1.OSTACHE CIPRIAN                                        CS SAKURA CONSTANTA
2.POMÂRLEANU OVIDIU                                   CS SALAMANDRA CONSTANTA

12.SENIORI +18 ANI +90 KG

1.MACSIM MARIUS                                           CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA
2.DRĂGHICI CLAUDIU                                       CS AGIGEA
 
FEMININ
13.COPII 10-11 ANI +35 KG

1.PLETEA MARIA                                              CS KERU KENTO CONSTANTA
2.ENCICĂ ELIZA                                               CSA AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

14.SENIOARE +18 ANI -65 KG

1.DELIORGA DENISA MIHAELA                        CSA MARTIAL ACADEMY NĂVODARI
2.OCOLIŞAN MIHAELA LAURA                          CS NOUA GENERAŢIE MANGALIA
 
 
II.LA KARATE „KYOKUSHIN”
1. PROBA „KUMITE” INDIVIDUAL
MASCULIN


1.COPII 5-6 ANI -25 KG

1.POPESCU ANDREI                            CS OYAMA CONSTANTA
2.NĂSTASE IONUŢ                                CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

1.COPII 6-7 ANI -25 KG

1.MOHAI ŞTEFAN                                 CS OYAMA CONSTANTA
2.ILIE EDUARD                                     CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
3.PAGU ADRIAN                                   CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

1.COPII 7-8 ANI -30 KG

1.POPESCU ŞTEFAN                            CS OYAMA CONSTANTA
2.PANCIU EDUARD                              CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

1.COPII 7-8 ANI -35 KG

1.BECU ALEXANDRU                           CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA
2.HAŞIM ENIS                                       CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

 1.COPII 7-8 ANI -40 KG

1.CUPCEA MARCO                               CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA  
2.GHEORGHIU VALENTIN                     CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

1.COPII 8-9 ANI -30 KG

1.DOREANU MATEI                              CS OYAMA CONSTANTA
2.CUPCEA FERNANDO             CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

1.COPII 8-9 ANI -33 KG

1.DOLEANU MATEI                               CS OYAMA CONSTANTA
2.DRAGOMIR DARIUS                          CS ASHIHARA KARATE CONSTANTA

2.COPII 8-9 ANI -35 KG

1.IROFTE MARIO                                  CS OYAMA CONSTANTA
2.GONŢEA DARIUS                

Ti-a placut articolul?

Comentarii