Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
05:36 19 08 2025 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Exclusivitate S-a încheiat controlul la OIL Terminal Wagner „E posibil să avem diferenţe de natură tehnologică, de ordinul zecilor de tone de combustibil"

ro

19 Mar, 2011 14:30 2078 Marime text

img_6024.jpgAseară, târziu, echipele de control formate din angajaţi ai Gărzii Financiare, Vămii, Jandarmeriei şi Poliţiei au încheiat verificărille la OIL Terminal.

Potrivit lui Silviu Wagner, directorul companiei, rezultatele sunt aşteptate în două, trei zile. „Au rămas de făcut evaluările. Spun în continuare că suntem mulţumiţi că ni s-a dat această posibilitate de a demonstra că la OIL terminal nu s eface evaziune fiscală.Probabil că vor fi, din punct de vedere tehnologic, mici diferenţe de ordinul zecilor de tone, însă, când vorbim de milioane de tone, este o situaţie normală. Repet, pot fi diferenţe, dar de natură tehnologică".

Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii

  • hanti 19 Mar, 2011 21:22 Pai normal daca te tine in brate tatucu la minister,dar ai grija camai urmeaza.