22:59 29 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Volei. Miercuri, 10 aprilie 2024 CSM Constanța - Steaua, al doilea meci al întâlnirii din play-off

10 Apr, 2024 07:56 529 Marime text

După ce au smuls un set și au dat o replică solidă echipei militare în celelalte seturi ale meciului (cedând cu 1-3), echipa masculină de volei CSM Constanța caută se egaleze scorul la general în disputa din faza a doua a turneului playoff al Diviziei A1 (grupa 5-8), cu Steaua București.

Meciul al doilea se joacă la Constanța, în Sala Sporturilor „Simona Amânar“, astăzi, 10 aprilie 2024, de la ora 18.00.

Cu 1-0 la general pentru gruparea din București, băieții antrenați de Cristian Imhoff și Răzvan Parpală își doresc să învingă din nou Steaua, după ce au făcut-o în sezonul regulat. Hai, Constanța!, este mesajul clubului de pe litoral.

Duelul între CSM Constanța și Steaua se poartă în sistemul 2 din 3.

Meciul va putea fi urmărit live pe site-ul www.csmconstanta.ro/livetv la secțiunea LIVE TV, pe aplicația mobilă CSM Constanța (Google App & App Store) și pe FRV TV.

Sursa foto: Facebook (CSM Constanța Volei)