Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
03:35 25 11 2020 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Lucian Burchel nu mai este directorul tehnic al Academiei de Fotbal Gheorghe Hagi

ro

19 Oct, 2019 14:21 1153 Marime text

Începând de astăzi, Lucian Burchel nu mai este directorul tehnic al Academiei de Fotbal Gheorghe Hagi, fiind dorința expresă a acestuia de a întrerupe activitatea la clubul nostru, informează fcviitorul.ro. 

Director Tehnic al Academiei Gheorghe Hagi încă de la înființarea acesteia, Lucian Burchel este unul din cei care au contribuit din plin la realizarea performanțelor din această perioadă, în care s-au cucerit nu mai puțin de 24 de titluri naționale !

Îți mulțumim Lucian Burchel pentru toate realizările din acești ani și te așteptăm să fii alături de noi și la următorul moment important al clubului nostru, când vom lansa cartea despre Academia Hagi și FC Viitorul.

Ti-a placut articolul?

Comentarii