Doi elevi ai unui liceu din județul Constanța, despăgubiți cu 5.000 de euro după ce profesorii le-au scăzut nota la purtare
Doi elevi ai unui liceu din județul Constanța, despăgubiți cu 5.000 de euro după ce profesorii le-au scăzut
18 Feb, 2022 00:00
ZIUA de Constanta
26519
Marime text
26519
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



