Violeta Alexandru, fost ministru al Muncii, despre incendiul de la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța „În sistemul public, mereu e de vină altcineva”
Violeta Alexandru, fost ministru al Muncii, despre incendiul de la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța: „În
01 Oct, 2021 14:33
ZIUA de Constanta
2233
Marime text
2233
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


