Firme Constanța Lifeguard Litoral SRL și-a închis punctul de lucru din Vama Veche
Firme Constanța: Lifeguard Litoral SRL și-a închis punctul de lucru din Vama Veche
08 Sep, 2025 11:18
ZIUA de Constanta
206
Marime text



Lifeguard Litoral SRL, reprezentată de asociatul unic Toma Ion-Augustin, și-a închis punctul de lucru din satul Vama Veche, comuna Limanu, Centrul de salvamar Vama Veche, județul Constanța.
Firma a declarat obiect principal de activitate „activități de servicii pentru societate” și activitate principală „activităţi de luptă împotriva incendiilor şi de prevenire a acestora - activităţi ale supraveghetorilor de plajă - salvamari.”
Activitățile secundare sunt:
- Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă;
- Alte activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice n.c.a.;
- Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Decizia asociatului unic Lifeguard Litoral SRL a fost publicată în Monitorul Oficial nr. 4072/01.09.2025.
Despre Lifeguard Litoral SRL
Datele de pe termene.ro arată că Lifeguard Litoral SRL a fost înființată în 2020 și are sediul social pe strada Portului nr. 47, Mangalia, județul Constanța.
Firma are încheiate cinci contracte atribuite prin licitație și de fiecare dată autoritatea contractantă a fost Primăria Limanu.
În anul 2024, firma a avut o cifră de afaceri de peste 1,2 milioane lei, un profit de peste 270.000 lei, datorii de peste 140.000 lei și 14 angajați.
PRECIZĂRI:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
Pentru documentarea acestui articol s-au folosit informații și de pe platforma termene.ro.
Citește și:
Lifeguard Litoral va asigura serviciul de salvamar și prim ajutor în 2 Mai și Vama Veche pentru sezonul estival 2025
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp
Comentarii