Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
20:22 24 05 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Cine sunt candidații PNL la primăriile din județul Constanța. Lista oficială (GALERIE FOTO+VIDEO)

ro

12 Apr, 2024 19:40 5450 Marime text
Liberalii constănțeni și-au lansat astăzi candidații la primăririle din județul Constanța în prezența conducerii centrale. Președintele PNL, Nicolae Ciucă este prezent astăzi la Constanța, la evenimentul de lansare a candidaților PNL, „Constanța proiectelor tale”.

Mesajul acestora pentru liberali și pentru susținătorii care sunt prezenți în sala va fi acela de stabilitate și echilibru, atât de necesare României într-un context internațional extrem de dificil, cu un război la graniță.

Pe scenă au urcat toți candidații PNL la primăriile din județul Constanța. 
  1. 23-August - Mugur-Viorel Mitrana
  2. Adamclisi - Ion Dumitru
  3. Albesti - Mihai- Paul Moldovan
  4. Aliman - George Nicola
  5. Amzacea - Adrian- Laurentiu Gobeaja
  6. Baneasa - Eleonor Blagan
  7. Baraganu - Ion Tianu
  8. Castelu - Ilie- Nelu Druga
  9. Cerchezu - Viorica Iancu
  10. Cernavoda - Liviu Negoita
  11. Chirnogeni - Laura Olteanu
  12. Ciobanu - Ionel Rosioru
  13. Ciocarlia - Ionut Serbu
  14. Cobadin - Catalin Chivu
  15. Cogealac - Sorin Sapte
  16. Comana - Erdal Osman
  17. Constanta - Chitac Vergil
  18. Corbu - Ioana Robu
  19. Costinesti - Gheorghe Mechenici
  20. Crucea - Iulian Tudorache
  21. Cumpana - George Tufa
  22. Cuza Voda - Viorel Dulgheru
  23. Deleni - Ion Giuglea
  24. Dobromir - Eugen Iliescu
  25. Dumbraveni - Luminita Sandru
  26. Eforie - Robert Nicolae Serban
  27. Garliciu - Anica Tufa
  28. Ghindaresti - Vasile Simion
  29. Harsova - Viorel Ionescu
  30. Horia - Nicolae Ionita
  31. Independenta - Marius Stefan
  32. Ion Corvin - Tudorita Floros
  33. Istria - Gheorghe Nitu
  34. Limanu - Ion Vataselu
  35. Lipnita - Florin - Nicolae Dinu
  36. Lumina - Alexandru Ionescu
  37. Mangalia - Cristian Radu
  38. Medgidia - Valentin Vrabie
  39. Mereni - Dumitru Gurita
  40. Mihai Viteazu - Adrian Costache
  41. Mihail Kogalniceanu - Anca Belu
  42. Mircea Voda - Marian Eftimie
  43. Murfatlar - Gheorghe Cojocaru
  44. Navodari - Rafael Nichita
  45. Negru Voda - Petre Urziceanu
  46. Nicolae Balcescu - Viorel Balan
  47. Oltina - Gheorghe Chirciu
  48. Ostrov - Madalin Argintaru
  49. Ovidiu - George Scupra
  50. Pantelimon - Costel Armasescu
  51. Pecineaga - Cristian Stoian
  52. Pestera - Nicoleta Vrabie
  53. Poarta Alba - Vasile Delicoti
  54. Rasova - Maria Mitu
  55. Sacele - Costel Catalin Ilie
  56. Saligny - Iuliana Mihon
  57. Saraiu - Rodica Boitan
  58. Seimeni - Lucian Blaj
  59. Silistea - Mihai Francu
  60. Targusor - Viorel Petre
  61. Techirghiol - Iulian Constantin Soceanu
  62. Topalu - Valentin Stanciu
  63. Topraisar - Vladimir Scinteie
  64. Tortoman - Gheorghe Grosu
  65. Tuzla - Bogdan Dicu
  66. Valu lui Traian - Iulia Iurea
Citește și: 

LIVE VIDEO+TEXTLiderii PNL sunt prezenți la Constanța la lansarea candidaților partidului! (GALERIE FOTO+VIDEO)
Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Vezi toate STIRILE VIDEO!

Ti-a placut articolul?

Comentarii