Internat la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța Un navigator, suspect de malarie, a fost transferat în capitală
Internat la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța: Un navigator, suspect de malarie, a fost transferat în capitală
07 Jul, 2015 16:29
ZIUA de Constanta
2191
Marime text
2191
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


