Gorghiu, la Constanţa „Guvernul Ponta e unul toxic“
Gorghiu, la Constanţa: „Guvernul Ponta e unul toxic“
20 Mar, 2015 13:31
ZIUA de Constanta
1831
Marime text
1831
Marime text
Gorghiu a declarat: „Guvernul Ponta e unul toxic, un guvern care face rău cetăţenilor din România“.
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


