22:32 04 05 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Farul a făcut două schimbări în prima repriză a meciului cu CSMS Iaşi

12 Mar, 2014 15:52 2172 Marime text
fc farul, csms iasi, schimbari, stefan nanu, liga a 2-aFC Farul este condusă la pauză cu 2-0 de CSMS Iaşi în meciul de astăzi, de la Iaşi, din etapa a 19-a a Ligii a 2-a. Au marcat Olah (min. 31 - din penalty) şi Pălimaru (min. 35). Ştefan Nanu, antrenorul Farului, a început meciul cu: Puia - Băjan, Buzea, Bumbac (cpt.), Mansur - Scărlătescu, Tothăzan, V. Apostol, Lădaru - Cr. Cristea, Igiroşanu. În minutul 39, Nanu a operat două schimbări: Ghinea în locul lui Buzea şi Ionuţ Florea I în locul lui Tothăzan.

UPDATE 16.13: Scorul a devenit 3-0 pentru gazde, după golul din minutul 51 al lui Herghelegiu. Imediat, Ştefan Nanu a operat ultima înlocuire: Daniel Barna în locul lui Lădaru.

UPDATE 16.22: Partida pe care o va susţine FC Farul în etapa viitoare, la Constanţa, cu Unirea Slobozia, este transmisă în direct de TVR3, de la ora 11.00.

UPDATE 16.36: În minutul 76, Dobre duce scorul la 4-0 în favoarea lui CSM Iaşi.

UPDATE 16.54: S-a terminat meciul, 4-0 pentru CSMS Iaşi.