Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
08:27 16 12 2018 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Elisabeta Samara şi Camelia Potec evoluează astăzi la Jocurile Olimpice. Iată ce români evoluează astăzi

ro

29 Jul, 2012 16:05 1013 Marime text

11h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Calificări The Royal Artillery Barracks
11h30 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
11h58 Andreea Chiţu - Soraya Haddad (judo, cat. 52 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
12h00 Elisabeta Samara (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1
12h30 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
13h30 echipaj feminin 8+ (canotaj) Calificări Eton Dorney (componenţa poate suferi modificări)
14h10 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Calificări Olympic Park - Aquatics Centre
16h00 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
16h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Finala The Royal Artillery Barracks
16h14 Andreea Chiţu (judo, cat. 52 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
18h00 Andreea Chiţu (judo, cat. 52kg) Finala ExCeL - North Arena 2
18h10 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Finala ExCeL - North Arena 2
20h00 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h20 România - Marea Britanie (polo) Grupa B Olympic Park - Water Polo Arena
21h10 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
22h00 echipa feminină de gimnastică artistică Calificări North Greenwich Arena (O2)
22h13 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Finala Olympic Park - Aquatics Centre
22h30 Daniela Dodean (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1

Ti-a placut articolul?

Comentarii