Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
22:39 18 12 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Beneficiarii Programului Euro 200 Lista elevilor constănţeni care primesc bani pentru cumpărarea unui calculator

ro

31 Aug, 2015 00:00 1804 Marime text
Ministerul Educaţiei a publicat lista celor 17.129 de elevi şi studenţi care vor beneficia în 2015 de ajutorul financiar în valoare de 200 de euro pentru achiziţionarea unui calculator nou. Printre ei se află şi 368 de elevi din judeţul Constanţa.
 
Distribuirea bonurilor valorice s-a făcut în perioada 24 iunie - 30 iulie, iar achiziţionarea propriu-zisă se va face până astăzi. Ordinul de ministru şi anexa cu beneficiari au fost publicate în Monitorul Oficial. În luna mai, Guvernul a aprobat modelul bonului valoric de care vor beneficia elevii şi studenţii din învăţământul de stat sau particular acreditat, în vârstă de până la 26 de ani, care provin din familii cu un venit brut lunar de maximum 150 de lei pe membru de familie. Cuantumul bonului valoric reprezintă echivalentul în lei al sumei de 200 de euro. Culoarea bonului valoric din acest an va fi albastru deschis. Din motive de securitate, în fiecare an, culoarea şi seria bonului valoric se schimbă prin hotărâre de Guvern. Configuraţia minimă recomandată a calculatoarelor pentru achiziţionarea cărora se acordă sprijinul financiar este următoarea: procesor 2 Ghz, 1 GB RAM şi 250 GB hard-disk şi software de bază licenţiat, incluzând un sistem de operare şi un program antivirus.
 
Bugetul alocat de Ministerul Educaţiei şi Cercetării Ştiinţifice pentru derularea Euro 200 în anul 2015 este de 16 milioane de lei, estimându-se că vor beneficia de acest sprijin 17.779 de elevi şi studenţi. Programul Euro 200 se derulează începând cu anul 2004, iar obiectivele sale sunt stimularea achiziţionării de computere prin acordarea unor ajutoare financiare stabilite pe criterii sociale, respectiv crearea de competenţe în utilizarea mijloacelor IT& C. Potrivit Guvernului, în cei zece ani de aplicare a Euro 200 au beneficiat de acest program 281.349 de elevi şi studenţi.

Iată lista elevilor beneficiari din judeţul Constanţa!

Adam M Stefan, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
Cepreaga Valter Gabriel, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Agiu E Marcus Vasile, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIRCEA VODĂ, MIRCEA VODĂ
 Alexandru N Cristina Ionelia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Ali B Bacî-Gineș, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Ali E Ozan, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Ali N Ergi, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Ali-Mustan V Elmas-Tuta, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Ali-Mustan B Bairam, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Ali-Mustan I Șișco, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Alis X Caimet, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Amza C Alexandru, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Andronic C Larisa-Andrada, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Anghel M Denis-Mihai-Gabriel, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Sadula Aisun, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Asan F Arnaut, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUMINA, LUMINA
 Asan B Selcin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Asan A Aisun, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Asan X Elif, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Aschiopoae Luciana Mihaela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Averian M Alexandru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Bahacencu M Adelina-Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 COCHIRLENI, COCHIRLENI
 Barbu L Denisa-Alexandra, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 -, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Benga I Robert, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Benga N Nicolae, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Berdilă Eugen Marius Nicolae, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Berindan V Andreea-Lorena, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Bică C Alexandra-Cristina, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Bilhuc C Alexandru Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COTU VĂII, COTU VĂII
 Bintiuc G Ana Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU VALAORI” NISIPARI, NISIPARI
 Mititelu C Razvan Cosmin, LICEUL TEHNOLOGIC “JEAN DINU” ADAMCLISI, ADAMCLISI
 Bivol C Costel-Petre, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Boariu Petrisor, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETRENI, PIETRENI
 Sali A Andreea, COLEGIUL TEHNIC “VASILE PÂRVAN” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Isac M Alin-Laurentiu, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Bosnag Carmen Elena, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Brudaru D Cristian-Sorin, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 STUPINA, STUPINA
 Buciuc G Dragoş-Sebastian, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Bucur F Ionela Andreea, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 
 Bucureasa M Marian-Iulian, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Plop M Cristina Vasilica, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Bumbaru I Alina Claudia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COTU VĂII, COTU VĂII
 Buna Raluca Ionela, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Burcea E Ştefa Alin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU VALAORI” NISIPARI, NISIPARI
 Burlan A George-Eugen, LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC, COGEALAC
 Burnaz N Florentina-Monica, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Băduică M Ionuţ Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Bălăceanu I Georgiana-Denisa, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Rotaru M Andrei-Marin, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Bălăşel L Alexandra, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Cazacu V Ana-Elena, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Bărgan V Petru Aurel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Cabason I Giorgian-Stefan, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Cadîr T Iumit, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Cantaragiu C Cristian-Florin, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Cantaragiu F Sabrina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUMINA, LUMINA
 Cara-Ion M Carmen-Elena, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Caraman T Mihai, COLEGIUL TEHNIC DE MARINĂ “ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Carasava M Andreea-Emilia, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 IVRINEZU MARE, IVRINEZU MARE
 Carp V Nicolae-Ion, LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC, COGEALAC
 Cazacu T Florina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Ceausu S Claudiu-Florin, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Cepoiu G Georgiana-Mirela, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Cerchez Geaner, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Chioralia M Alexandru-Florin, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 Magdalena Andreea Georgiana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ” ALBEŞTI, ALBEŞTI
 Cimpoca P Mădălina, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 IVRINEZU MARE, IVRINEZU MARE
 Dumitru D Vasile Robert, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Ciobanu X Gabi, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Ciorbaru M Cristian-Mădălin, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Cioroiu Andrei, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CANLIA, CANLIA
 Ciulei N Liviu Petre, LICEUL TEHNOLOGIC “JEAN DINU” ADAMCLISI, ADAMCLISI
 Cojocaru I Ionuţ Valentin, LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU, CIOBANU
 Cojocaru N George, LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU, CIOBANU
 Gabor N Bianca, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 ŞIPOTE, ŞIPOTELE
 Constantin C Andrei-Filip, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Constantin C Andrei Laurenţiu, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Constantin M Răzvan Viorel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Constantin E Nicoleta-Lavinia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Constantin M Narcisa Cristina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIRCEA VODĂ, MIRCEA VODĂ
 Copilescu M Iulia Cristina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON, PANTELIMON
 Costache C Răzvan Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Costea M Cosmin-Andrei, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 IVRINEZU MARE, IVRINEZU MARE
 Costea M Nina Cristina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Costea F Elena Mădălina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Zaharia C Simona Anamaria, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Coţea V Petrică, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Creţu M Niculae, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Crețu C Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 OVIDIU, OVIDIU
 Crihan C Ionuţ-Cătălin, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Crisan M Leonard-Gabriel, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Cristea G Mădălina-Ionela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Loghin P Ionut Alexandru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Croitoru I Nicoleta, COLEGIUL TEHNIC “VASILE PÂRVAN” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Sandu G Florin Andrei, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Crăciun M Robert Daniel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 Custură P Florin Constantin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Călin N Mădălin Florentin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Dan L Eliza, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PIETRENI, PIETRENI
 Dane D David, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Dane C Laurenţiu-Ionuţ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 David Oana Claudia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “DAN SPĂTARU” ALIMAN, ALIMAN
 David V Andreea Eugenia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Mihai I Bianca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Enache-Drăghici F Ionuț, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Deli-Iorga N Ionela-Elena, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Deli-Iorga V Alina-Mariana, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Delistan N Georgiana-Elena, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Demir G Erhan, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 Dinu P Maria Magdalena, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Dinu C Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Dirili A Andra-Nicoleta, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Dode M Roxana Iulia, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Dominte X Adrian-Ionut, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Dumitraşcu L Ionuţ-Robert, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Berdilă Mariana Cleopatra, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Dumitru F Robert Ionuţ, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Dumitru I Cosmin, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 STUPINA, STUPINA
 Dumitru M Ionuţ Mădălin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Dumitru I Catalina-Daniela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Dumitru C Cristian George, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Duna M Nicoleta-Alexandra, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Enache V Lucica Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Encica Paul Cosmin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUNĂRENI, DUNĂRENI
 Ene M Gheorghe-Florin, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Eremia I Angela Adriana, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Erimia E Alexandra Isabela, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIOCÂRLIA, CIOCÂRLIA
 Eschider C Sevda, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Flueraru G Florentina, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Fîntînă S Alexandra-Gabriela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Cristea L Florin, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Ghenade X Larisa Elena, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Ghenceanu X Madalin-Nicolae, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 DOBROMIR DEAL, DOBROMIRU DIN DEAL
 Gheorghe V Gabriela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Gheorghe G Cristina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Ghindă V Georgian Cătălin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Gogescu Dumitru Daniel, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Mogîldea I Iulian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Guţă B Lavinia-Andreea, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Gîlcă A Nicoleta, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 CONACU, CONACU
 Hagi-Ion C Gabriela-Elena, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Hitu V Cristina Mariana, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIOCÂRLIA, CIOCÂRLIA
 Adam I Iulian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Vlase A Ana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Iarcă C Janeta-Ștefania, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Ibram F Sedasaian, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Ilies Maria, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Iomer X Elisa, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Stelian C Larisa Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Ion D Vlăduţ Cristian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Sîrbu M Alexandru Andrei, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU VALAORI” NISIPARI, NISIPARI
 Ciocea N Catalin-Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “SPIRU HARET” MEDGIDIA, MEDGIDIA
 Ion N Dorin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Ion S Anamaria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Stroe-Ionescu G Ana-Maria, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Tiţă D Andrei Alin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Ionita I Madalina, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Irimia C Paul-Cosmin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Ismail A Kemal Regep, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Ismail Cigdem, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Azis R Seit, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Iusein Ș Dunca, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Murat E Birgian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Iusein N Emiren, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Iusuf S Sunar, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Munteanu C Cristian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Ivan I Valentin-Laurențiu, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Ivanciu T Simona-Ionela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 COCHIRLENI, COCHIRLENI
 Jurca G Mihai-Marian, LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC, COGEALAC
 Radu R Alexandru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Lefter Florinel Daniel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Lehădus V Lăcrămioara, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Lenu N Dumitru-Nicolae, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “CRISTEA CARAMAN” COGEALAC, COGEALAC
 Loghin C Alexandra, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Loghin I Ionut Madalin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Luca S Laur Nicuşor, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Lupu V Eduard Gabriel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Lumezeanu C Andreea Petruta, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Mambet Ș Icnur, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 Mamut G Ghengeai-Eren, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Manolache C Vlad Ion, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Hurluială D Ana Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Mantalea C Alina-Mihaela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUMINA, LUMINA
 Marianovici P Petrică-Bogdan, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Marin I Denisa Nicoleta, LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU, CIOBANU
 Marinciu C Florentina-Georgiana, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Mavroian R Ovidiu-Lucian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLTINA, OLTINA
 Maxim D Andreea, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COTU VĂII, COTU VĂII
 Memecică D Isabela-Florentina, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Memet I Iașar-Aidar, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Memet E Ercan, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Regep E Serdal, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Memet D Gener, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Memet G Eregep, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 Aliș G Ender, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Saban M Elis, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Ibram A Aiduhan, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Ali E Geansun, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Memet S Oscan, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Mercan D Andrei-Nicu, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Stancu G Iuliana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Mihalea M Ionela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Militaru G Andreea Liliana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Mircea D Mircea Nicuşor, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Mirciu I Adrian Ionuţ, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Mirciu G Georgian Alin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Mirea C Romeo-Ștefănuț, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Mocanu I Simona-Elena, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Garoafă I Alexandru-Ionuţ, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Ene G Elena-Ştefania, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Brînză P Cosmin-Daniel, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Mosu N Mihaela-Victorina, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Munteanu T Florin Traian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON, PANTELIMON
 Munteanu I Gabriela-Florentina, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 DULGHERU, DULGHERU
 Mustafa X Berfin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Mustafa Z Alihan, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Mustan B Geaner, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Mărgărit M Eduard-Adrian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 COCHIRLENI, COCHIRLENI
 Popia N Răzvan-Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE MARALOI” SARAIU, SARAIU
 Neagu C Andreea Bianca, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Neagu Vaslica Andrei, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Sarfos S Antonela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “SPIRU HARET” MEDGIDIA, MEDGIDIA
 Nedelcu Denisa, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUNĂRENI, DUNĂRENI
 Dudea I Florin-George, LICEUL TEHNOLOGIC CRUCEA, CRUCEA
 Neguț G George, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 Nichifor V Denis, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Dima M Vali-Luiza, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “SPIRU HARET” MEDGIDIA, MEDGIDIA
 Ochea N Cosmin-Marius, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “SPIRU HARET” MEDGIDIA, MEDGIDIA
 Rizea N Mădălin Andrei, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Nițescu F Iulian Alin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 Cismaru G Elena-Georgiana, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Oancea Alexandra, LICEUL TEHNOLOGIC “NICOLAE ISTRĂŢOIU” DELENI, DELENI
 Omer M Selda, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Onu D Andrei Justinian, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Oprea M Gheorghe, LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC, COGEALAC
 Oprescu C Florin-Cristian, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 POIANA, POIANA
 Oprişan A Alexandru-Damian, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “NICOLAE ROTARU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Orascu I David, LICEUL TEHNOLOGIC “NICOLAE ISTRĂŢOIU” DELENI, DELENI
 Orascu P Georgiana-Ana-Maria, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 MOVILA VERDE, MOVILA VERDE
 Alit X Osman, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Osman A Anife-Luminița, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Aliș E Gozde, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Osman R Ersun, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Salim L Gesur, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Oţelea I Daniela-Florentina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Ciocan G Nicolae Cristian, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Panait M Cristian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIRCEA VODĂ, MIRCEA VODĂ
 Panait X Dragoş, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Panait E Georgiana Iuliana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 CIOCÂRLIA DE SUS, CIOCÂRLIA DE SUS
 Pancu I George Valentin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 Pancu G Georgiana-Nicoleta, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Pancu M Mihai Gabriel, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 Vladuceanu Teodora Mariana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUNĂRENI, DUNĂRENI
 Pascu F Angela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Pascu G Lucian Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Pascu C Adrian Vali, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Pascu F Claudiu Vasile, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Pascu M Ionuţ Remus, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Pascu A Cornelia Valentina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 
 Pascu C Denisa-Cristina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Pavel C Claudia-Georgiana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Penciu M Doru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Perdun P Costel, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Petcu F Adrian-George, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Petrea P Gabriel-Petronel, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Petrea S Ana-Maria, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Petrescu M Andrei Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Popescu G Remus Cătălin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Postaru G Jeny-Maria, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Puiu N Rareș-Nicolae, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Purcarea G Nicolae Petre, LICEUL TEHNOLOGIC “JEAN DINU” ADAMCLISI, ADAMCLISI
 Purecica A Marian-Viorel, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ION CORVIN, ION CORVIN
 Părăleşte F Daniel-Florin, COLEGIUL TEHNIC DE MARINĂ “ALEXANDRU IOAN CUZA” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Cabason O Mihaita-Gabriel, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 DOBROMIR DEAL, DOBROMIRU DIN DEAL
 Radu S Petruț Andrei, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Radu F Eduard Ionuţ, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 CONACU, CONACU
 Raileanu C Georgiana Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 CIOCÂRLIA DE SUS, CIOCÂRLIA DE SUS
 Mitoc Maria Mihaela, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 VLAHII, VLAHII
 Rosu I Daria-Gabriela, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Roşu D Andrei-Daniel, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Roșca C Bogdan-Andrei, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 DULGHERU, DULGHERU
 Roșca N Cristian-Cosmin, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 POIANA, POIANA
 Rusu F Flavia Vasilica, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Sadula Elif, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Sali E Esra-Ghiulben, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 FĂUREI, FĂUREI
 Sali N Balîm, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Sandu M Andreea-Florentina, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 TUFANI, TUFANI
 Sararu R Beatrice-Stefania, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 STUPINA, STUPINA
 Sasu N Ilie, LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENŢA, INDEPENDENŢA
 Savu M Petronela-Delia, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Scutariu P Robert-Nicolae, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Semineanu Emanuel Marius, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUNĂRENI, DUNĂRENI
 Sforaru D Vasilică-Andrei, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 IVRINEZU MARE, IVRINEZU MARE
 Sidor I Teodora-Mihaela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “S.A.ESENIN” GHINDĂREŞTI, GHINDĂREŞTI
 Simion V Geani-Vasile, LICEUL TEHNOLOGIC CRUCEA, CRUCEA
 Sirbu M Adrian-Ionut, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Sirghe Bianca Stefania, LICEUL TEHNOLOGIC “JEAN DINU” ADAMCLISI, ADAMCLISI
 Solonca I Madalin-Marian, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Spiridon G Andreea Ionela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 
 Stan G Mihail, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 PETROŞANI, PETROŞANI
 Stan C Alina Georgiana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VIIŞOARA, VIIŞOARA
 Stan X Denisa, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Civitu I Adriana-Costela, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Stănia D Ana Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Primaru D Cristina-Iuliana, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 State G Mihaela, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Stochici Nicoleta Luciana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Stan M Anamaria Izabela, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Stolnicianu V Nicoleta-Vanesa, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 IZVORU MARE, IZVORU MARE
 Stratulat Laura Irina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Ali G Arzu, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAŞDEU” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Sultan D Florina Monica, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 CONACU, CONACU
 Sârbu M Ştefan-Alexandru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Sîrbu F Iuliana Georgiana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Tair S Nejda, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Tamba C Dumitru Alexandru, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Tanase V Mihai Bogdan, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Ablachim - Narcis, COLEGIUL TEHNIC “VASILE PÂRVAN” CONSTANŢA, CONSTANŢA
 Telehoi R Cristina Valentina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIRCEA VODĂ, MIRCEA VODĂ
 Teodorescu S Liviu Ionut, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COTU VĂII, COTU VĂII
 Grosu X Stefan-Marian, LICEUL TEHNOLOGIC “RADU PRIŞCU” DOBROMIR, DOBROMIR
 Tipirig I Ianis-Emanuel, SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU, ALMĂLĂU
 Tiris G Viorel, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Toi M Sulia, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI, VĂLENI
 Iusein G Sercal, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “SPIRU HARET” MEDGIDIA, MEDGIDIA
 Toma G Maria, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Ganciu G Larisa, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIOCÂRLIA, CIOCÂRLIA
 Troncuţă C Gabriel Cătălin, LICEUL COBADIN, COBADIN
 Tudor V Marcela Violeta, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Tudor P Mioara Ioana, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Tudor L Mălin-Andrei, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Tufan I Stefy Daniela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COTU VĂII, COTU VĂII
 Balasca Ionut Constantin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Tîrpan P Florin, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Lău Gheorghită Andrei, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Tănasa V Monica, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Tanasă I Florentina Alexandra, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Tărăoi M Alexandru, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU, VULTURU
 Ungureanu I Marian, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ION CORVIN, ION CORVIN
 Paraschiv M Gabriel Alexandru, LICEUL TEORETIC NEGRU VODĂ, NEGRU VODĂ
 Ursu G Antoneta Carmen, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Eremia X Georgiana Maria Denisa, ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 LESPEZI, LESPEZI
 Viliman Mihai Sebastian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ” ALBEŞTI, ALBEŞTI
 Constandache A Laurentiu-Adrian, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Varnacea V Alexandra-Stefania, LICEUL TEHNOLOGIC CRUCEA, CRUCEA
 Vasile M Andrei, LICEUL TEHNOLOGIC “I.C.BRĂTIANU” NICOLAE BĂLCESCU, NICOLAE BĂLCESCU
 Vasile I Andreea Petruţa, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Vasile L Liviu, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Vasile I Florina Andreea, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Vasile F Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Vasile G Marcela, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Vasile N Valentin Marian, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Vasile P Florin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SATU NOU, SATU NOU
 Vasile Petrica Irina, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUNĂRENI, DUNĂRENI
 Vasile M Andreea, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA, GALIŢA
 Vasile F Andrei Florin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIRCEA VODĂ, MIRCEA VODĂ
 Vasiliu G Ion, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RASOVA, RASOVA
 Dobrita C Maria-Andreea, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Vlaicu M Ana-Maria, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOROBANŢU, DOROBANŢU
 Voicu N ValenIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Zamfir I Mihai-Cosmin, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Moceanu C Andrei, LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC, COGEALAC
 Şaban N Edis-Rafael, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PEŞTERA, PEŞTERA
 Șaban B Șapas-Purcica, ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA, HÂRŞOVA
 Șopron V Ionuț Cosmin, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION GHICA” TORTOMAN, TORTOMAN
 tin, LICEUL “REGELE CAROL I” OSTROV, OSTROV
 Creţu Maria Elena, ŞCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN ATANASIU” LIPNIŢA, LIPNIŢA
 Voinea A Iuliana Ştefania, ŞCOALA G

Ti-a placut articolul?

Comentarii