Simona Halep, eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Stuttgart. A pierdut în două seturi
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Stuttgart. A pierdut în două seturi
27 Apr, 2018 15:56
ZIUA de Constanta
2353
Marime text
2353
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



