CS Tomis a pierdut in fata brailencelor de la Dunarea
CS Tomis a pierdut in fata brailencelor de la Dunarea
07 Oct, 2006 00:00
ZIUA de Constanta
880
Marime text
880
Marime text
Handbalistele de la Tomis Constanta au pierdut meciul disputat in compania fetelor de la Dunarea Braila cu scorul de 28-22 (15-10). Odata cu aceasta infrangere s-a incheiat sirul de victorii pe care constantencele antrenate de Dumitru Musi le-au repurtat in ultima perioada. Fetele de la Tomis au cedat clar, opunand rezistenta numai in primul sfert de ora. Caderea a venit in urma erorilor din ofensiva, joc ce a dus la avantajul de cinci puncte al gazdelor, inregistrat la pauza. Maine, handbalistele constantene vor intalni pe teren propriu echipa HCM Baia Mare, de la ora 11.00.
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


