Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
21:33 11 08 2025 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Un cetățean libanez a înființat firma Protein Plus SRL în județul Constanța, cu activitate în comerțul de produse agricole

ro

05 Aug, 2025 13:23 358 Marime text
Foto cu rol ilustrativ. Sursă foto: Pexels

În Monitorul Oficial al României la data de 30 iulie 2025 s-a publicat extrasul de încheiere privind înmatricularea unei noi societăți de către un cetățean libanez, cu domiciliul în Liban, Kornet Chehwan şi cu reședința în România, Constanța.
 
Conform sursei citate, este vorba de firma Protein Plus SRL. Fondator și administrator este Mezher Nicolas.

Sediul social este în județul Constanța, satul Nicolae Bălcescu, strada Silozului nr. 5, iar capitalul social este de 200 lei, integral vărsat, total părți sociale: 20 a câte 10 lei fiecare.
 
Domeniul principal de activitate al companiei este reprezentat de grupa CAEN: 462 - Comerț cu ridicata al produselor agricole brute şi al animalelor vii.
 
 
PRECIZĂRI:
 
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menționează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecția datelor cu caracter personal.
 

Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
 
 


Citește și:
O nouă firmă de construcții, înființată în județul Constanța. Iată unde are sediul

 
Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii