Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
16:27 05 09 2025 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

O nouă firmă pe piața imobiliară din Constanța. Un cetățean din Liban și-a deschis afacere

ro

05 Sep, 2025 14:20 211 Marime text
sursa foto: Freepick.com
Constanța are o nouă societate comercială înregistrată oficial la Registrul Comerțului. Este vorba despre Futurisx SRL, firmă cu sediul pe strada Poporului nr. 36, autorizată și înmatriculată prin Încheierea nr. 526747 din 23 iunie 2025.

Firma își are sediul social în municipiul Constanţa, strada Poporului nr. 36. 

Noua societate își propune să activeze în domeniul imobiliar, mai exact în zona de cumpărare și vânzare de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811). Capitalul social este de 100 de lei, împărțit în zece părți sociale.

Fondator și administrator este Raja Rouhana Younes, cetățean libanez. Potrivit actelor depuse, durata de funcționare a societății este nedeterminată.

Extrasul privind înființarea societății Futurisx SRL a fost publicat în Monitorul Oficial al României, partea a IV-a, nr. 4080, la data de 1 septembrie 2025.


PRECIZĂRI:
 
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
 
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.






Citește și:

Afacere la malul mării. Un nou restaurant deschis la Constanța

 
Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii