IPJ Constanța organizează licitații ce vizează sediile Poliției Năvodari și Mangalia (DOCUMENTE)
IPJ Constanța organizează licitații ce vizează sediile Poliției Năvodari și Mangalia (DOCUMENTE)
20 Oct, 2025 11:39
ZIUA de Constanta
268
Marime text



Inspectoratul de Poliție al Județului Constanța anunță licitații ce vizează direct sediile Poliției din Năvodari și din Mangalia.
Autoritatea contractantă vrea să atribuie trei contracte, astfel:
- Management de proiect pentru obiectivul de investiții „Creșterea eficienței energetice a sediului Poliției Năvodari”
- Audit financiar extern pentru obiectivul de investiții „Creșterea eficienței enegetice a sediului Poliției Năvodari”
- Audit financiar extern pentru obiectivul de investiții „Creșterea eficienței energetice a sediului Poliției municipiului Mangalia”
Primul contract are o valoare estimativă de 68.909 lei. Al doilea contract are o valoare estimată de 14.751,74 lei. Cel de-al treilea contract valorează 90.000 lei, cu aproximație.
Primul contract va fi atribuit pe baza criteriului „cel mai bun raport calitate-preț”. Criteriul pentru celelalte două contracte este „prețul cel mai scăzut”.
Licitațiile pentru managementul de proiect și auditul financiar extern aferent sediului Poliției Năvodari vor avea loc pe 21 octombrie 2025, iar licitația care vizează sediul Poliției Mangalia este programată pentru 22 octombrie a.c.
PRECIZĂRI:
Legea 190 din 2018, la articolul 7, menţionează că activitatea jurnalistică este exonerată de la unele prevederi ale Regulamentului GDPR, dacă se păstrează un echilibru între libertatea de exprimare şi protecţia datelor cu caracter personal.
Informațiile din prezentul articol sunt de interes public și sunt obținute din surse publice deschise.
Citește și:
IPJ Constanța se echipează cu bastoane telescopice și cătușe. Iată de la cine le-a cumpărat (DOCUMENT)
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp
Comentarii