Bărbat aflat în arest la domiciliu și fără permis de conducere, prins la volanul unei mașini pe o stradă din Constanța
Bărbat aflat în arest la domiciliu și fără permis de conducere, prins la volanul unei mașini pe o stradă
07 Jun, 2025 19:38
ZIUA de Constanta
387
Marime text



Un bărbat, aflat în arest la domiciliu și fără a deține permis de conducere, a fost oprit în trafic de polițiști, vineri, 6 iunie 2025, în timp ce conducea un autoturism pe strada Hatman Arbore din Constanța.
„La data de 6 iunie a.c., în jurul orei 22.20, polițiști din cadrul Poliției municipiului Constanța - Secția 4 au identificat un bărbat, de 32 de ani, care ar fi condus un autoturism pe strada Hatman Arbore din municipiul Constanța, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.
În urma verificărilor s-a stabilit faptul că persoana în cauză se află sub măsura arestului la domiciliu.”, a precizat IPJ Constanța.
În cauză, cercetările sunt continuate de polițiști.
Citește și:
Operațiunea JUPITERBani, bijuterii de lux și documente falsificate ridicate de polițiștii tulceni, în urma a 124 de percheziții
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp
Comentarii