Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
00:25 10 12 2018 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

CUPA MUNICIPIULUI MEDGIDIA LA FOTBAL DE SALA – 2015 28.02. - 29.03.2015

ro

26 Feb, 2015 17:34 1021 Marime text
                PROGRAMUL MECIURILOR

                                               Sambata 28.02.2015
 
Ora 13.00
SPORT PRIM OLTINA         -               F.C.31 MEDGIDIA
Ora 14.00
MACEDONIA OVIDIU-               F.C. ALEX PUB HARSOVA
Ora 15,00
MRINI HOSPITAL CONSTANTA       -                RODES MEDGIDIA
 
                                                Duminica 01.03.2015
 
Ora 10.00
GLORIA BANEASA                              -                LA CHIFTEA MEDGIDIA
Ora 11.00
F.C. ALEX PUB HARSOVA                  -                RODES MEDGIDIA
Ora 12.00
MRINI HOSPITAL CONSTANTA       -                 SPORT PRIM OLTINA
Ora 13.00
F.C.31 MEDGIDIA                               -                MACEDONIA OVIDIU
Ora 14.00
C.S.S. MEDGIDIA                                -                C.F.R. MUNICIPAL CONSTANTA
Ora 15.00
SPADA CONSTANTA                          -                A.C.S. PERFORMER CONSTANTA
 
                                                  S        ambata 07.03.2015
 
Ora 10.00
RODES MEDGIDIA                              -                SPORT PRIM OLTINA
Ora 11.00
A.C.S. PERFORMER CONSTANTA   -                 LA CHIFTEA MEDGIDIA
Ora 12.00
MACEDONIA OVIDIU                        -                 MRINI HOSPITAL CONSTANTA
Ora 13.00
C.F.R. MUNICIPAL CONSTANTA     -                  GLORIA BANEASA
Ora 14.00
F.C. ALEX PUB HARSOVA                 -                  F.C. 31 MEDGIDIA
Ora 15.00
SPADA CONSTANTA                          -                  C.S.S. MEDGIDIA
 
 
 
                                                    Duminica 08.03.2015
 
Ora 10.00
F.C. 31 MEDGIDIA                               -                  RODES MEDGIDIA
Ora 11.00
SPORT PRIM OLTINA                          -                  MACEDONIA OVIDIU
Ora 12.00
MRINI HOSPITAL CONSTANTA         -                  F.C. ALEX PUB HARSOVA
Ora 13.00
GLORIA BANEASA                                -                  SPADA CONSTANTA
Ora 14.00
C.S.S. MEDGIDIA                                  -                   A.C.S. PERFORMER CONSTANTA
Ora 15.00
LA CHIFTEA                                            -                   C.F.R. MUNICIPAL CONSTANTA
 
                                                         Vineri 13.03.2015
 
Ora 18.00
LA CHIFTEA MEDGIDIA                       -                    C.S.S.MEDGIDIA
Ora 19.00
MACEDONIA OVIDIU                           -                   F.C. ALEX PUB HARSOVA
Ora 20,00
C.F.R. MUNICIPAL CONSTANTA        -                    SPADA CONSTANTA
 
                                                       Sambata 14.03.2015
 
Ora 10.00
C.S.S. MEDGIDIA                                   -                     GLORIA BANEASA
Ora 11.00
F.C.ALEX PUB HARSOVA                      -                     SPORT PRIM OLTINA
Ora 12.00
SPADA CONSTANTA                              -                     LA CHIFTEA MEDGIDIA
Ora 13.00
F.C. 31 MEDGIDIA                                  -                     MRINI HOSPITAL CONSTANTA
Ora 14.00
RODES MEDGIDIA                                  -                     MACEDONIA OVIDIU
Ora 15.00
C.F.R. MUNICIPAL CONSTANTA          -                     A.C.S. PERFORMER CONSTANTA
 
                                                        Duminica 15.03.2013
 
Ora 11.00
SFERT  I                         LOCUL IA            -           LOCUL IVB
........................................................................................................................................
Ora 12.00  
SFERT  II                        LOCUL IIA           -           LOCUL IIIB
..........................................................................................................................................
Ora 13.00
SFERT III                         LOCUL IIIA          -           LOCUL IIB
.............................................................................................................................................
Ora 14.00
SFERT IV                         LOCUL IV A         -           LOCUL IB
.............................................................................................................................................
 
 
                                                       Sambata 28.03.2015
 
Ora 10.00
SEMIFINALA I GIMNAZII
............................................................................................................................................
Ora 11.00
SEMIFINALA ILICEE
............................................................................................................................................
Ora 12.00
SEMIFINALA I OLDBOYS              SFERT I   -    SFERT III
.............................................................................................................................................
Ora 13.00
SEMIFINALA II GIMNAZIU
.............................................................................................................................................
Ora 14.00
SEMIFINALA II LICEE
............................................................................................................................................
Ora 15.00
SEMIFINALA II OLDBOYS            SFERT II    -    SFERT IV
............................................................................................................................................
 
                                                            Duminica 29.03.2015
 
Ora 09.30
FINALA MICA GIMNAZII
............................................................................................................................................
Ora 10.30
FINALA MICA LICEE
...........................................................................................................................................
Ora 11.30
MECI DE HANDBAL
Ora 13.30
FINALA MICA OLDBOYS
............................................................................................................................................
Ora 14.30
SUPER OLDBOYS
Ora 15.30
FINALA MARE GIMNAZII
.............................................................................................................................................
Ora 16.30
FINALA MARE LICEE
.............................................................................................................................................
Ora 17.30
FINALA MARE OLDBOYS
............................................................................................................................................
Ora 18.30
FESTIVITATE DE PREMIERE
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii