Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
22:06 25 11 2020 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

BABY BRICK angajeaza Consultanti vanzari si Sefi de raion

ro

06 Oct, 2020 19:00 624 Marime text

Candidatul ideal
SEF RAION/ SEF ADJUNCT RAION:
- studii medii/ superioare;
- engleza nivel mediu;
- experienta in vanzare articole de copii/ puericultura constituie avantaj;
- cunostinte operare calculator: Microsoft Office;
- abilitati avansate de analiza si negociere.

CONSULTANTI VANZARI:
- minim studii medii
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- capacitate de a lucra in echipa
- abilitati de comunicare, orientat catre client
Descrierea jobului
- eticheteaza produsele (inainte de a fi expuse la raft);
- aranjeaza produsele pe raft;
- verifica etichetele de la raft cu produsele expuse si preturile din sistemul informatic;
- isi insuseste cunostinte tehnice despre produsele de pe raionul pe care il deserveste;
- ofera clientilor informatii despre produsele aflate pe raion;
- propune clientilor solutii, la cererea acestora.
Descrierea companiei
Five Holding S.A. (magazinul Brick) este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta,are aproximativ 220 de angajati.
Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.
Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.

Ti-a placut articolul?

Comentarii