08:27 17 05 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

N-au mai asteptat finalul

17 Jun, 2003 00:00 514 Marime text
Un meci din ultima etapa a sezonului regulat al Diviziei Judetene de fotbal s-a incheiat inainte de expirarea celor 90 de minute regulamentare de joc. In minutul 88 al partidei AS Independenta - Vointa Lipnita, oaspetii s-au retras de pe teren in minutul 88, la scorul de 2-0 pentru gazde. Iata care au fost rezultatele in seria Est: Inter Navodari - Viitorul Pecineaga 1-0, Recolta Negru Voda - Hoinari 23 August 3-0, Dinamo Limanu - Luceafarul Amzacea 2-2, Vointa Siminoc - Avantul Comana 3-0, Grup Scolar "Ion Banescu" Mangalia - Aripile Mihail Kogalniceanu 3-0. In seria Vest s-au consemnat urmatoarele scoruri: Viitorul Cobadin - Steaua Sperantei Silistea 4-1, Vointa Valu lui Traian - Dacia Mircea Voda 4-1, AS Independenta - Vointa Lipnita 2-0 (pana in minutul 88), AS Carvan - Gloria Seimeni 2-2. Intalnirea Unirea Satu Nou - Dunarea Ostrov a fost amanata.