Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
18:34 18 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Polaris M Holding Constanța angajează

ro

07 Sep, 2021 17:35 1867 Marime text
  • Polaris M Holding angajează măturători și încărcători.
Descrierea postului

MĂTURĂTORI

Cerințe:

-Măturatul manual al străzilor, al aleilor, al parcărilor, al stațiilor mijloacelor de transport în comun, al locurilor de joacă pentru copii;

-Îndepărtarea zăpezii și a ghetii de pe domeniul public.

-Curățatul rigolelor;

-Descărcarea coșuletelor stradale de pe domeniul public.

ÎNCĂRCĂTORI

Cerințe:

-Asigură descărcarea deșeurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fața imobilelor, platformelor supraterane și alte locuri publice în autogunoiere;

- Salubrizează după descărcarea vaselor colectoare (containere, europubele) pe străzi și în platformele supraterane;

- Respectă graficul de colectare al deșeurilor menajere și însoțește autogunoiera pe parcursul deplasării din sector până la rampa de descărcare;

- Curăță zăpada și gheața de pe domeniul public, platforme supraterane, institutii publice.

Beneficii:

- Tichete de masă

- Ore suplimentare plătite

Informații suplimentare la: 0745 705 371, de Luni-Vineri, în intervalul orar 07:00 - 15:30.

Sursa foto: Facebook/ Polaris M Holding

Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii