10:19 16 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Sondaj de opinie Credeți că FC Farul Constanța va câștiga și partida cu ASU Politehnica Timișoara?

07 Sep, 2020 00:00 2708 Marime text
  • Două meciuri, două victorii pentru FC Farul Constamța în startul Ligii a 2-a, edișia 2020/2021.

FC Farul Constanța are un start de stagiune 2020/2021 a Ligii a 2-a fără greșeală, înregistrând victorii în ambele meciuri jucate până acum în campionat: 2-1 în deplasare cu Petrolul Ploiești (o contracandidată la promovarea în Liga 1) și 1-0 la Constanța cu Aerostar Bacău, echipă nou promovată.

În cea de-a doua partidă, „marinarii“ s-au impus în inferioritate numerică, jucând în zece din minutul 45, după eliminarea lui Florin Bălan. În runda următoare, FC Farul va juca în deplasare cu ASU Politehnica Timișoara, luni, 14 septembrie, de la ora 18.00.
În acest context, ziarul ZIUA de Constanța lansează sondajul de opinie cu întrebarea:

Așteptăm argumentele dumneavoastră în secțiunea de comentarii sau pe pagina de Facebook a cotidianului ZIUA de Constanța.

Sursa foto: FC Farul Constanța