Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
15:14 23 11 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Ce rezultate au fost înregistrate vineri (16 iunie) la Dolphin Cup 2017

ro

16 Jun, 2017 17:00 2661 Marime text
Vineri au debutat întrecerile categoriilor 2006, 2007, 2008 și 2009 ale celei de-a 5-a ediții a competiției Dolphin Cup.

PROGRAM COMPLET "DOLPHIN CUP 2017"
 

Vineri, 16 iunie 2017
9.00 Zimbru Chișinău - Kinder Târgoviște 0-1 A 2006
9.00 Prosport Focșani - Zimbru Chișinău 2-3 A 2007
9.00 Academia Stars Brăila - Champions București 2-0 A 2008
9.00 Kinder Tg. Mureș - Champions București 2-0 A 2009
10.00 ACS Focșani - Sparta București 1-1 A 2006
10.00 Inizio București - ACS Dănuț Coman 0-1 A 2007
10.00 Interstar Sibiu - Prosport Focșani 4-0 A 2008
10.00 Academia Celta Vigo Brașov - Academia Stars Brăila 1-3 A 2009
11.00 ACADEMIA HAGI - Academia Stars Brăila 7-0 B 2006
11.00 ACADEMIA HAGI - Kinder Târgoviște 2-3 B 2007
11.00 ACADEMIA HAGI - Champions București 7-2 B 2008
11.00 ACADEMIA HAGI - Aripile Bacău 15-2 B 2009
12.00 New Stars București - ACS Dănuț Coman 5-0 B 2006
12.00 FC Bacău - New Stars București 0-3 B 2007
12.00 Zimbru Chișinău - Real Junior Vaslui 1-6 B 2008
12.00 Atletico Madrid București - Young Steaua Alexandria 3-2 B 2009
16.30 Zimbru Chișinău - Sparta București   A 2006
16.30 Prosport Focșani - ACS Dănuț Coman   A 2007
16.30 Interstar Sibiu - Inizio București   A 2008
16.30 Kinder Tg. Mureș - Academia Stars Brăila   A 2009
17.30 ACS Focșani - Kinder Târgoviște   A 2006
17.30 Inizio București - Zimbru Chișinău   A 2007
17.30 Academia Stars Brăila - Prosport Focșani   A 2008
17.30 Academia Celta Vigo Brașov - Champions București   A 2009
18.30 ACADEMIA HAGI - ACS Dănuț Coman   B 2006
18.30 ACADEMIA HAGI - New Stars București   B 2007
18.30 Zimbru Chișinău - Champions București   B 2008
18.30 ACADEMIA HAGI - Young Steaua Alexandria   B 2009
19.30 New Stars București - Academia Stars Brăila   B 2006
19.30 FC Bacău - Kinder Târgoviște   B 2007
19.30 ACADEMIA HAGI - Real Junior Vaslui   B 2008
19.30 Atletico Madrid București - Aripile Bacău   B 2009

Sâmbătă, 17 iunie 2017
9.00 Zimbru Chișinău - ACS Focșani   A 2006
9.00 Prosport Focșani - Inizio București   A 2007
9.00 Academia Stars Brăila - Interstar Sibiu   A 2008
9.00 Kinder Tg. Mureș - Academia Celta Vigo Brașov   A 2009
10.00 Sparta București - Kinder Târgoviște   A 2006
10.00 ACS Dănuț Coman - Zimbru Chișinău   A 2007
10.00 Prosport Focșani - Inizio București   A 2008
10.00 Academia Stars Brăila - Champions București   A 2009
11.00 ACADEMIA HAGI - New Stars București   B 2006
11.00 ACADEMIA HAGI - FC Bacău   B 2007
11.00 ACADEMIA HAGI - Zimbru Chișinău   B 2008
11.00 ACADEMIA HAGI - Atletico Madrid București   B 2009
12.00 ACS Dănuț Coman - Academia Stars Brăila   B 2006
12.00 New Stars București - Kinder Târgoviște   B 2007
12.00 Real Junior Vaslui - Champions București   B 2008
12.00 Young Steaua Alexandria - Aripile Bacău   B 2009
16.30 3A

Ti-a placut articolul?

Comentarii