Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
22:44 19 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Profi Constanța face angajări!

ro

03 Mar, 2016 23:31 5679 Marime text
Profi a anunțat că face angajări și a publicat cerințele pentru un post în cadrul companiei.

”CERINŢE:
Aşteptăm candidaţi dinamici, deschişi pentru muncă în comerţul alimentar.
Experienţă în domeniu nu este necesară- oferim pregătire profesională în magazin.

- fluentă în comunicare
- disponibilitate pentru lucrul în două schimburi
- capacitate pentru efort fizic susţinut

RESPONSABILITĂŢi:
- completează în permanență rafturile cu marfă;
- urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor;
- îndepărtează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- participă la acţiunile comerciale din magazin;
- răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.

BENEFICII:
- tichete de masă;
- decontare transport;
- contract de muncă - perioada nedeterminată;
- oportunitate de dezvoltare profesională”

Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii

  • Alexandra 21 Jun, 2018 11:42 Buna ! Sunt din Constanta mar interesa locul de munca eu sunt din zona C E T.
  • Barbu roland 15 Jan, 2018 17:55 Buna ziua sunt din orasul mangalia si as dori sa lucrez am experienta pentru ca/ am muncit 3 ani in domeniul acesta