12:01 23 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Scorul amicalului FC Voluntari - FC Farul

05 Feb, 2014 15:04 1831 Marime text
FC Farul a încheiat la egalitate, 1-1 (0-0), meciul amical de astăzi, de la Buftea, cu FC Voluntari (liderul seriei secunde al Ligii a 3-a). Pentru Farul a marcat, egalând, Marian Dan (în minutul 85), după ce adversarii deschiseseră scorul în minutul 70. Antrenorul constănţean Ştefan Petcu a folosit în cele două reprize de câte 50 de minute echipe distincte. În prima parte, au jucat: Vl. Neagu - Băjan, Ghinea, Bumbac, Mansur - Scărlătescu, D. Stan, I. Florea, Ivanovici - Cr. Cristea, Igiroşanu. După pauză, au fost folosiţi: Puia - Tudor, Paraschivoiu, E. Năstase, Niţescu - Bolat, Tothăzan, Lădaru, M. Dan - Butoi, Koulibaly. Alin Lădaru şi Uhmar Koulibaly (Coasta de Fildeş) sunt doi jucători aflaţi în probe.