Pentru perioada Paştelui
informaţii utile, tradiţii, program magazine
20:13 25 09 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Rezultatele finale ale BAC-ului olimpicilor Doar trei constănțeni au promovat examenele

ro

02 Jun, 2012 12:38 1567 Marime text

Laura Alexandra Antonaru - Liceul Teoretic „Ovidius" (Olimpiada de Biologie), REUSIT

Lucian Mihai Gheorghe Scurtu - Liceul Internaţional de Informatică (Olimpiada de Chimie) REUSIT

Ioan Prundeanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS

Mădălin Florin Pavel - Grupul Şcolar Industrial „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS

Ionela Mădălina Rusu - Grupul Şcolar Industrial „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS

Alexandra Cucu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău

Florin Hodorogea - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS

Ioana Alina Pavel - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS

Iulian Romică Vodă - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS

Adrian Hahui - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS

Elena Lavinia Târlea - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS

Ştefan Georgescu - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj),

Isabela Mădălina Solomon - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS

Claudiu Ionuţ Bătrinu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS,

Ionuţ Maneachin - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS

Cristian Şerban - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS

Daniel Alin Ticheaua - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) RESPINS

Marian Călătoae - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) ELIMINAT DIN EXAMEN,

Florin Dumitrescu - Grupul Şcolar Carmen Sylva (karate tradiţional), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău

Dorin Pîrvan - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) RESPINS

Sebastian Costel Agrigoroşoaie - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte), RESPINS

Dragoş Marian Cazacu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) RESPINS

Beatrice Ioana Georgescu - Colegiul Tehnic Energetic (nataţie şi pentatlon modern) RESPINS

Luana Mândroiu - Liceul Teoretic Ovidius (va susţine examenul de admitere la Universitatea de Medicină din Viena) REUSIT

Ciprian Iurgen Lica - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (CEU 19) RESPINS

George Ilie - Grupul Şcolar Energetic din Cernavodă (baschet),

Denis Chiriţă - Liceu cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (box) RESPINS,

Andrei Radu Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) RESPINS

Alexandru Cristian Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) RESPINS

Alexandru Buzbuchi - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău

Bogdan Mitache - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal) RESPINS

Raimond Balint - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal)RESPINS

Cristian Gavra - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal),

Adrian Ionuţ Putanu - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău

Ştefan Arghir - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (haltere)RESPINS

Robert Nicolae Curca - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) RESPINS

Silvian George Stoian - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) RESPINS

Ştefan Claudiu Subţirică - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal)RESPINS

Gabriel Mădălin Vasile - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (handbal) ELIMINAT DIN EXAMEN

Ştefan Fabian Cristofor - Liceul ce Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (rugby)RESPINS

Lucian Munteanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (tenis de masă) RESPINS

Ti-a placut articolul?

Comentarii