Pentru perioada Paştelui
informaţii utile, tradiţii, program magazine
15:57 26 09 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

S-au dat rezultatele. Lista elevilor din Constanţa respinşi la BAC 2012

ro

01 Jun, 2012 13:08 1899 Marime text

Din judeţul Constanţa, la sesiunea specială de Bacalaureat s-au înscris 41 de elevi.

Iată, în continuare, lista candidaţilor reuşiţi şi respinşi de la liceele constănţene care suţin Bacalaureatul special la Bacău:

Lucian Mihai Gheorghe Scurtu - Liceul Internaţional de Informatică (Olimpiada de Chimie) - REUSIT

Ioan Prundeanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) - RESPINS

Mădălin Florin Pavel - Grupul Şcolar Industrial „Lazăr Edeleanu" (canotaj) - RESPINS

Florin Hodorogea - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) - RESPINS

Iulian Romică Vodă - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) - RESPINS

Adrian Hahui - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) - RESPINS

Claudiu Ionuţ Bătrinu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) - RESPINS

Ionuţ Maneachin - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) - RESPINS

Cristian Şerban - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) - RESPINS

Daniel Alin Ticheaua - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) - RESPINS

Marian Călătoae - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) - ELIMINAT DIN EXAMEN

Dorin Pîrvan - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) - RESPINS

Sebastian Costel Agrigoroşoaie - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) - RESPINS

Dragoş Marian Cazacu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) - RESPINS

Beatrice Ioana Georgescu - Colegiul Tehnic Energetic (nataţie şi pentatlon modern) - RESPINS

Luana Mândroiu - Liceul Teoretic Ovidius (va susţine examenul de admitere la Universitatea de Medicină din Viena) - REUSIT

Ciprian Iurgen Lica - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (CEU 19) - RESPINS

Denis Chiriţă - Liceu cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (box) - RESPINS

Andrei Radu Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) - RESPINS

Alexandru Cristian Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) - RESPINS

Ştefan Arghir - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (haltere) - RESPINS

Robert Nicolae Curca - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) - RESPINS

Silvian George Stoian - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) - RESPINS

Ştefan Claudiu Subţirică - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) - RESPINS

Gabriel Mădălin Vasile - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (handbal) - ELIMINAT DIN EXAMEN

Ştefan Fabian Cristofor - Liceul ce Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (rugby) - RESPINS

Lucian Munteanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (tenis de masă) - RESPINS

 

Ti-a placut articolul?

Comentarii