00:40 20 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Callatis 2012, condusă cu 5-0 la pauză în meciul cu Dunărea Călărași!

04 Apr, 2014 19:17 2216 Marime text
callatis 2012, dunarea, calarasi, pauza, liga a III-aEchipa de fotbal ACS Callatis 2012 Mangalia a pierdut cu 0-5 (0-5) meciul de astăzi, din etapa a 21-a a Ligii a III-a (penultima din sezonul regulat), jucat în deplasare cu Dunărea Călărași, echipă din prima parte a clasamentului. Gazdele au marcat în minutele 14, 17 (din penalty, fază la care a fost eliminat Dumitrașcu), 30, 35 și 45. Callatis 2012 (antrenori, Cristi Petcu și Aurel Chelu) a început meciul cu: Drumen - Dumitrașcu, Blăniță, L. Florea, Eracai - Enis Cogali, D. Prodan - Vărzaru, P. Anghel, Țintă - Doicaru. Au mai jucat: Fl. Sergiu, Pătrașcu, Erdinci Cogali și M. Dan. În etapa viitoare, Callatis 2012 va juca pe teren propriu, sâmbătă, 12 aprilie, cu Rapid Fetești.