Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
18:11 15 12 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Reprezentanţii AEP la alegerile de pe 11 decembrie 2016

ro

04 Oct, 2016 14:24 2150 Marime text
În Monitorul Oficial al României a fost publicată hotărârea privind desemnarea reprezentanţilor Autorităţii Electorale Permanente (AEP) în birourile electorale de circumscripţie şi oficiile electorale constituite la alegerile pentru Senat şi Camera Deputaţilor din data de 11 decembrie 2016.
 
AEP adoptă prezenta hotărâre:
  • Art. 1. — Se desemnează reprezentanţii Autorităţii Electorale Permanente în birourile electorale de circumscripţie şi oficiile electorale constituite la alegerile pentru Senat şi Camera Deputaţilor din data de 11 decembrie 2016, potrivit listei prevăzute în anexa care face parte integrantă din prezenta hotărâre.
  • Art. 2. — Prezenta hotărâre se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I.
 
Vă prezentăm lista reprezentanţilor Autorităţii Electorale Permanente în birourile electorale de circumscripţie şi oficiile electorale constituite la alegerile pentru Senat şi Camera Deputaţilor din data de 11 decembrie 2016:
 
1. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Alba — Burba Elena;
2. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Arad — lovănaş Linda;
3. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Argeş — Nicolescu Gheorghiţa;
4. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Bacău — Chiriac Constantin;
5. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Bihor — Tuluc Oana;
6. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Bistriţa-Năsăud — Partene Valerica;
7. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Botoşani — Săvescu Cătălin;
8. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Braşov — Petra Claudiu Nicolae;
9. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Brăila — Mangu Adrian;
10. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Buzău — loniţă Elena Liliana;
11. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Caraş-Severin —Amzoi Nicolae;
12. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Călăraşi — Drăgănescu Marinela;
13. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Cluj — Rusu Loredana Mihaela;
14. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Constanţa — Cojocaru Marius George;
15. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Covasna — Farkaş Laszlo;
16. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Dâmboviţa — Tomşa Luiza;
17. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Dolj — Săvulescu Radu Cosmin;
18. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Galaţi — Mihalache Andi;
19. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Giurgiu — Ciupitu Adelina;
20. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Gorj —Teodorescu Ionela Costinela;
21. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Harghita — Paizs Julianna Gyongyi;
22. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Hunedoara — Zaharia Marian;
23. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Ialomiţa — Ţigău Daniel;
24. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană laşi — Voinea Simona Mariana;
25. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Ilfov — Românu Marian;
26. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Maramureş — Todoran Aurica;
27. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Mehedinţi — Vilău Lidia;
28. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Mureş — Cîrjă Iulian;
29. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Neamţ — Gherasim Elena Roxana;
30. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Olt — Olteanu Tania Elena;
31. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Prahova — Niţu Cătălin;
32. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Satu Mare — Domuţ Sebastian;
33. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Sălaj — Mante Simona Eugenia;
34. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Sibiu — Kutcher Dana Claudia;
35. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Suceava — Butnariu Ovidiu Constantin;
36. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Teleorman — Palea Emanuel;
37. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Timiş — Mihai Camelia Maria;
38. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Tulcea — Dumitrescu Gina;
39. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Vaslui — Polak lulia;
40. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Vâlcea — Zăuleţ Amza Elena;
41. Biroul electoral de circumscripţie judeţeană Vrancea — Raiu Oana Elena;
42. Biroul electoral de circumscripţie a municipiului Bucureşti — Grigore Nicoleta;
43. Biroul electoral de circumscripţie pentru cetăţenii români cu domiciliul sau reşedinţa în afara ţării - Ivan Iulian Alexandru;
44. Oficiul electoral al sectorului 1 — Necula Lucia Alina;
45. Oficiul electoral al sectorului 2 — Călin Andreea;
46. Oficiul electoral al sectorului 3 — Chesaru Octavian;
47. Oficiul electoral al sectorului 4 — Ştefan Roxana;
48. Oficiul electoral al sectorului 5 — Pârle Liliana;
49. Oficiul electoral al sectorului 6 —Andreescu Cristian.

Ti-a placut articolul?

Comentarii